Hakkımızda

Seyhanlar Reklam Ajansı & Organizasyon olarak 2010 yılından beri hizmet vermekteyiz. Temel stratejimiz sektördeki en son gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörebilmek ve bu ihtiyaçları karşılayacak uzman kadromuzla oluşturabilmektir. Bütün bunları müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin artması, buna bağlı olarak onların verimliliklerinin artması ve böylece rekabet güçlerini arttırmalarında katkıda bulunmak için çalışıyoruz..
Nihai hedefimiz, yeni pazarlardaki fırsatları değerlendirerek, müşteri ve ürün portföyümüzü genişletmek, Uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz tüm  hizmetleri mevcut müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürmek, böylece Türkiye çapında hizmet veren Türkiye’nin önde gelen, Reklam Ajans firmalarından biri olmaya devam etmekteyiz.

 

MİSYONUMUZ ;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, web tasarım ve reklamcılık sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

 

VİZYONUMUZ ;
Reklam ve tanıtım sektöründe, web tasarım hizmetleri, baskı hizmetleri ve Reklam hizmetleri sektöründeki kalitesi  “ Seyhanlar Reklam Ajansı “ isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

 

 

Şirket Bilgileri

Ünvanı

Doğunun Nabzı Basın Yayın & Reklamcılık ®

Telefon

0488 212 20 00 – 0544 666 21 72

Elektronik Posta Adresi

siparis@garantiucuzluk.com

Vergi Dairesi

Batman Vergi Dairesi / 648 523 31934

Yer Sağlayıcı

İksir İnternet Hizmetleri A.Ş.

 

Garantiucuzluk.com  Seyhanlar Grup Reklam Ajansı Firmasının Bir Markasıdır.

www.seyhanlarajans.com.tr     www.seycell.com     www.dogununnabzi.com.tr